Logitech’in oyunculara özel klavyesi performansıyla şaşırttı, bu klavyeyse bizim kullandıklarımız ne

Logitech‘in profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Klavyesi, kompakt yapısıyla dikkat çekiyor. Bu yeni model, yüzde 60 oranında daha küçük tasarımı sayesinde dar masa alanlarında bile rahatça kullanılabilir ve turnuvalara taşınabilir olmasıyla öne çıkıyor. Küçültülmüş boyutu, hızlı tempolu oyunlarda fare hareketlerini kolaylaştırırken, portatif yapısı sayesinde seyahatlerde de rahatlık sağlıyor.

Klavyenin en önemli özelliklerinden biri olan KEYCONTROL teknolojisi, oyunculara her tuşa en fazla 15 farklı fonksiyon atama imkanı sunuyor. Böylece, klavyenin küçük boyutuna rağmen, oyuncular ihtiyaç duydukları tüm komutlara kolayca erişebiliyor. Logitech G’nin LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise güvenilir ve hızlı bir bağlantı vaat ediyor. Bu teknoloji, özellikle kablosuz sinyallerin yoğun olduğu oyun turnuvalarında dahi sorunsuz bir performans sergilemek için test edilmiş.

GX Optical anahtarlar sayesinde klavye, geleneksel mekanik anahtarlara göre çok daha hızlı tepki verebiliyor. Bu anahtarlar, ışık ile aktive olduğu için, oyunculara oyun içinde hızlı tepkiler sunuyor. Klavyede ayrıca dayanıklı çift katmanlı PBT tuş başlıkları, özelleştirilebilir LIGHTSYNC RGB aydınlatma, oyun modu anahtarı, ses kontrolü, medya kontrolleri ve Bluetooth desteği bulunuyor. Ürün aynı zamanda yarı-sert bir taşıma çantası ile birlikte geliyor.

Üç farklı renk seçeneği olan Siyah, Beyaz ve Pembe olarak sunulan G PRO X 60 LIGHTSPEED, ABD’de 179 dolar, Avrupa’da ise 229 euro fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir