Serdar Topraktepe: Allah’ıma şükürler olsun

Teknik Sorumlusu Serdar Topraktepe, Türkiye Kupası finalinde Trabzonspor’u 3-2 mağlup ederek kupaya uzandıkları maçın ardından duygularını paylaştı.

Serdar Topraktepe yaptığı açıklamada, “Beşiktaş’ta hem oynadım hem de hoca olarak kupayı almak nasip oldu. Allah’ıma şükürler olsun.” dedi.

“Futbolcularımla gurur duydum”

Serdar Topraktepe, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Kupa tek maç, tek maçlar zor oluyor. Futbolcularımla gurur duydum. Ne istediysek maç içerisinde yaptılar. Mağlup duruma düşmemize rağmen istediğimiz her şeyi yaptılar. Bütün istediklerimizi oyuncularımızdan aldık.” ifadelerini kullandı.

Topraktepe, sözlerine, “Maçı kazanmayı bildik. Bütün futbolcularımı tebrik ediyorum, hepsini kutluyorum.” diye devam etti.

“İstediklerimizi aldık”

Serdar Topraktepe, “Futbolcuların hepsi üst düzey futbolcu ama bu sene bayağı sakatlık yaşadılar. Bunlar futbolun içinde var. Oyuncu kalitemiz üst seviyede. Onlarla yakın bir ilişkide olduk. Karşılıklı iyi ilişkiler sonucunda onlardan istediklerimizi aldık.” açıklamasında bulundu.

Genç teknik adam, “Ben Beşiktaş’ın her bölümünde çalıştım. Biz Beşiktaş’ın her zaman içindeyiz. Futbolcuyken de kupalar aldık, bunu bana yaşatan Rabbime şükürler olsun. Ben her zaman Beşiktaş’ın içinde olmak için elimden geleni yapacağım.” diye konuştu.

Taraftarlar için konuşan Serdar Topraktepe, “Taraftarımız her zaman muhteşem. Hatay maçında bile bütün tribünler doluydu. Son dakikaya kadar bizi desteklediler. Hepsine can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir